Етикетка це...
Приклади
робіт
Прорахувати
тираж
Для офiсiв
Для ресторанiв
Для мисливцiв
Для домогосподарств
Для логiстичних компанiй
Для торгових точок
Бланки етикеток
Замовити поштові наклейки з логотипом Вашої
Для дітей

Друк самоклеючих етикеток в Україні

Сьогодні друк етикеток, наклейок в Україні перестало бути ремеслом. Безперервно розвиваючись і еволюціонуючи, це стало складним технологічним процесом, який використовує широкий діапазон:

  • паперів і плівок,
  • складного клею і складу фарб,
  • складних цифрових форматів у створенні дизайну.

Сучасні самоклеючі етикетки застосовуються практично у всіх сферах нашої діяльності. Купити етикетки можна в компанії Мультилейбл.

Друк наклейок може використовуватися для декорації продукції, інформаційні етикетки можуть нести в собі інформацію про склад, місце походження, кількості тієї чи іншої продукції. Етикетки можуть застосовуватися для забезпечення фірмового захисту, як рішення для логістики, від голограм до електронного стеження за товарами.

Компанія " Мультилейбл " є Українським виробником етикеток, з більш ніж десяти річним досвідом роботи в цьому сегменті ринку. За час роботи ми не тільки вивчили вимоги до сировини, які використовуються при виробництві етикеток, але і відпрацювали технологію безпосередньо друку.

Виготовлення етикеток в Україні

 

 

Eтикетка - частина процесу виготовлення та продажу будь-якого товару. Вона вважається візитною карткою предмета торгівлі. За правилами, встановленим санітарним і торговим контролем, на ній неодмінно повинні бути присутніми відомості про особливості об'єкта продажу, дату виготовлення і самому виробнику, а також штрих-код. Ваше рішення купити етикетки ми завжди допоможемо реалізувати.

Ми пропонуємо купити етикетки за вигідними цінами!

Спокушений покупець знає - якісна, виконана з естетичним смаком етикетка одночасно є і показником якості товару, оскільки серйозні виробники не забувають і про таку дрібницю, як етикетка. Тому оголошення куплю етикетки все частіше поступаються позиції на користь замовлення на виготовлення етикеток, які будуть яскраво презентувати продукцію, вигідно виділяючись на тлі однотипного асортименту готових етикеток. дешевше – не означає краще. Етикетка, виготовлені під замовлення, буде незначно дорожче, однак виграшно підкреслить індивідуальність вашого виробу. Також ми здійснюємо друк етикеток на пляшки.

Раніше етикетки вироблялися з використанням різноманітних матеріалів – паперу, щільного картону, тканини та – часто з печаткою з обох сторін і ламінуванням для зносостійкості. Тепер на верхнього ступеня популярності знаходяться самоклеючі етикетки. Вони успішно використовуються для товарів з найрізноманітнішою поверхнею. Наша ціна на друк наклейок завжди розумна. А висока якість імпортних витратних матеріалів, обладнання та новітніх технологій роблять безмежної сферу їх застосування.

Самоклеючі етикетки - великий вибір в компанії Мультилейбл

 

Новини
Шановні клієнти! З радістю повідомляємо Вам, що ми з нетерпінням чекаємо всіх на черговому міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2017! Нами буде представлена ??но ...
06.11.2017
Шановні клієнти! Компанія "Мультилейбл" запрошує Вас відвідати наш стенд на виставці «WorldFood Ukraine 2017». Виставка буде проходити з 25.10.2017 р по 27.10.2017 р в МВЦ, Бров ...
06.09.2017

Курс валют надано сайтомkurs.com.ua
Google+